Fiyatların Artışı Hakkında

Siz değerli müşterilerimize 2 yıldır fiyatlarımızda hiçbir artış yapmadan hizmet vermeye çalıştık, ancak piyasadaki kurların artışı sebebiyle fiyatlarımızda artış yapmak zorundayız.1 Ocak 2023 tarihinden itibaren, verdiğimiz tüm hizmetlerin satış fiyatları üzerinden minimum %30 oranında fiyat artışı ... Devamını Oku »

14th Dec 2022
Müşteri Paneli Mobil Uygulaması Yayında!

Değerli Müşterilerimiz, Tüm hesap yönetimi işlemlerini yapabileceğiniz mobil uygulamamız yayınlanmıştır.Aşağıdaki işlemleri mobil uygulamamız ile hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Ürün / Hizmet YönetimiFatura / Ödeme İşlemleriYeni SiparişDestek Talebi Oluşturmave bir çok işlemleri mobil cihazınızdan ... Devamını Oku »

13th Jul 2022
Helium Hotspot VPN Paketlerinde %30 İndirim!

Değerli Müşterilerimiz, Helium Hotspot VPN paket satış fiyatlarımız üzerinden %30 indirim yaptık. Sizde hemen sipariş vermek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.Herhangi bir indirim kuponu verilmeyecektir, paket satış fiyatları düşürülmüştür. İndirimli fiyatlar aşağıdaki gibidir. Mini Paket Helium Veri Kullanımı ... Devamını Oku »

3rd Jun 2022
Planlı Bakım Çalışması

Değerli Müşterilerimiz, 18 Aralık 2021 Cumartesi ve 19 Aralık 2021 Pazar 00:00 – 06:00 saatleri arasında Sevinç Bilişim Network omurgasında bakım çalışması yapılması planlanmıştır. Bakım çalışması dahilinde Sevinç Bilişim Network omurgasındaki Router’ların yazılım ve port güncellemeleri yapılacaktır. ... Devamını Oku »

13th Dec 2021
Planlı Bakım Çalışması Hk.

Değerli Müşterilerimiz, 7 Temmuz Pazar ve 8 Temmuz Pazartesi 05:00 – 07:00 saatleri arasında Sevinç Bilişim Bursa DGN Network omurgasında bakım çalışması yapılması planlanmıştır. Bakım çalışması dahilinde Sevinç Bilişim Network omurgasındaki router’ların yazılım ve port güncellemeleri yapılacaktır. ... Devamını Oku »

5th Jul 2019
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme

Parantez web sitesi (www.parantez.org), Sevinç Bilişim İnternet ve Yazılım Teknolojileri ‘ne aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği Sevinç Bilişim için büyük önem taşır. Sevinç Bilişim İnternet ve Yazılım Teknolojileri olarak, siz değerli müşterilerimizin güvenliğini göz önünde ... Devamını Oku »

6th Apr 2018
Ödeme Yöntemleri Hk.

Sayın müşterilerimiz ve ilgili kişiler,Aldığımız karar neticesinde ödemeleri sadece Banka Havalesi şeklinde kabul etmekteyiz. Bundan sonraki ödemelerinizde EFT kabul edilmeyecektir.EFT Nedir? EFT, ödeme yapılacak olan bankadan farklı bir bankada hesabı olan kişiye ya da şirkete yapılacak olan para transferi ... Devamını Oku »

9th Nov 2017
Sitemiz Yenilendi!

Sektörümüzdeki gelişmelere uyum sağlayabilmek adına; alt yapımızda, hizmet ağımızda, size sağladığımız teknik destek konularında pek çok güçlendirmeler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.   Uzun süredir üzerinde çalıştığımız sitemiz gün itibari ile yenilenmiştir. Sitemizin belli yerlerinde hatalar oluşabilmesi ... Devamını Oku »

14th Oct 2017
SMS Bilgilendirme Servisi

Ücretsiz SMS ile bilgilendirme hizmeti aktif edilmiştir. Artık müşteri panelinizde yaptığınız şifre değişikliklerini, fatura takiplerinizi gibi tüm aktivite ve uyarılardan cep telefonunuza gelen kısa mesaj ile anında haberdar olabilirsiniz. Bu hizmetten ücretsiz yararlanmak için lütfen müşteri panelinizde bulunan Kişisel ... Devamını Oku »

12th Jun 2017
Bakım Çalışması Hk.

Değerli Müşterilerimiz, 12 Haziran Pazartesi ve 13 Haziran Cumartesi sabahları 00:00 – 06:00 saatleri arasında Sevinç Bilişim Network omurgasında bakım çalışması yapılması planlanmıştır. Bakım çalışması dahilinde Sevinç Bilişim Network omurgasındaki Router’ların yazılım ve port güncellemeleri ... Devamını Oku »

11th Jun 2017