Hizmet Sonlandırma Bildirimi (Önemli)

Parantez.org kurulmuş olduğu 2016 yılından itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.  Sunduğu hizmetlerde yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, doğru ve ekonomik ... Devamını Oku »

27th Aug 2019
Planlı Bakım Çalışması Hk.

Değerli Müşterilerimiz, 7 Temmuz Pazar ve 8 Temmuz Pazartesi 05:00 – 07:00 saatleri arasında Sevinç Bilişim Bursa DGN Network omurgasında bakım çalışması yapılması planlanmıştır. Bakım çalışması dahilinde Sevinç Bilişim Network omurgasındaki router’ların yazılım ve port güncellemeleri yapılacaktır. ... Devamını Oku »

5th Jul 2019
Fiyatların artışı hakkında

Siz değerli müşterilerimize 2 yıldır fiyatlarımızda hiç bir artış yapmadan hizmet vermeye çalıştık, ancak piyasadaki kurların artışı sebebiyle fiyatlarımızda artış yapmak zorundayız.15 Ağustos 2018 tarihinden itibaren, verdiğimiz tüm hizmetlerin satış fiyatları üzerinden %30 oranında fiyat artışı ... Devamını Oku »

10th Aug 2018
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme

Parantez web sitesi (www.parantez.org), Sevinç Bilişim İnternet ve Yazılım Teknolojileri'ne aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği Sevinç Bilişim için büyük önem taşır. Sevinç Bilişim İnternet ve Yazılım Teknolojileri olarak, siz değerli müşterilerimizin güvenliğini göz önünde ... Devamını Oku »

6th Apr 2018
Ödeme Yöntemleri Hk.

Sayın müşterilerimiz ve ilgili kişiler,Aldığımız karar neticesinde ödemeleri sadece Banka Havalesi şeklinde kabul etmekteyiz. Bundan sonraki ödemelerinizde EFT kabul edilmeyecektir.EFT Nedir ? EFT, ödeme yapılacak olan bankadan farklı bir bankada hesabı olan kişiye ya da şirkete yapılacak olan para transferi ... Devamını Oku »

9th Nov 2017
Sitemiz Yenilendi!

Sektörümüzdeki gelişmelere uyum sağlayabilmek adına; alt yapımızda, hizmet ağımızda, size sağladığımız teknik destek konularında pek çok güçlendirmeler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız sitemiz gün itibari ile yenilenmiştir. Sitemizin belli yerlerinde hatalar oluşabilmesi ... Devamını Oku »

14th Oct 2017
SMS Bilgilendirme Servisi

Ücretsiz SMS ile bilgilendirme hizmeti aktif edilmiştir.Artık müşteri panelinizde yaptığınız şifre değişikliklerini, fatura takiplerinizi gibi tüm aktivite ve uyarılardan cep telefonunuza gelen kısa mesaj ile anında haberdar olabilirsiniz. Bu hizmetten ücretsiz yararlanmak için lütfen müşteri panelinizde bulunan Kişisel ... Devamını Oku »

12th Jun 2017
Bakım Çalışması Hk.

Değerli Müşterilerimiz, 12 Haziran Pazartesi ve 13 Haziran Cumartesi sabahları 00:00 – 06:00 saatleri arasında Sevinç Bilişim Network omurgasında bakım çalışması yapılması planlanmıştır. Bakım çalışması dahilinde Sevinç Bilişim Network omurgasındaki router’ların yazılım ve port güncellemeleri ... Devamını Oku »

11th Jun 2017
Veritabanı Bakım Duyurusu

Sayın müşterilerimiz ve ilgili kişiler, Sitemizin veritabanında bazı optimizeler ve düzenlemeler yapılmıştır. Bu düzenlemeler aşağıdaki gibidir; Sistem tarafından gönderilen e-mail kayıtları temizlenmiştir. Gerekli hız ve optimiziler yapılmış olup site daha hızlı hizmet vermektedir. Herhangi müşteri bilgisi ... Devamını Oku »

10th Jun 2017