Planlı Bakım Çalışması Hk. (Vodafone Tuzla)

Değerli Müşterilerimiz, 12 Nisan Cuma ve 13 Nisan Cumartesi 03:00 – 05:00 saatleri arasında Sevinç Bilişim Vodafone Tuzla Network omurgasında bakım çalışması yapılması planlanmıştır. Bakım çalışması dahilinde Sevinç Bilişim Network omurgasındaki router’ların yazılım ve port güncellemeleri yapılacaktır. ... Devamını Oku »

11th Apr 2024
Parantez DC Yakında Hizmetinizde!

Sayın müşterilerimiz,Yakın bir zamanda açılacak olan %100 kendi sermayemize ait veri merkezimiz hizmet vermeye başlayacaktır. Bu yapıda aşağıdaki yerleşik operatör firmalarından yedekli internet yapımız olmuş olacak.Aşağıdaki listelenen operatörlerden hizmet vereceğiz. Superonline - AS34984 (SUPERONLINE ILETISIM HIZMETLERI ... Devamını Oku »

25th Mar 2024
07/02/2024 Vodafone Veri Merkezi Yaşanan Kesinti Hk.

Sayın müşterilerimiz,Vodafone veri merkezinde barınan sunucularımızda gün içerisinde kesintiler meydana gelmiştir.Esenyurt Belediyesi altyapı çalışması esnasında elektrik ve data hatlarına zarar vermiş, yedek devreye geçiş ve yük dağıtımı esnasında ufak çaplı kesintiler olmuş, 17:00 saatinde tüm çalışmaların ... Devamını Oku »

7th Feb 2024
Fiyatların Artışı Hakkında (Ocak 2024)

Değerli müşterilerimiz, Mevcut ekonomik durumların daha da zorlaştığı ülkemizde bulunduğumuz sektörün şartları döviz endeksli donanım, yazılım, lisans, veri merkezi maliyetleri ve personel giderlerinin artışları sebebi ile hizmet devamlılığın kalitesinin sağlıklı şekilde devam edebilmesi için bu artışın zorunlu ... Devamını Oku »

10th Jan 2024
Ziraat Bankası Bilgilendirme

Değerli Müşterilerimiz,

Ziraat bankası hesap bilgilerimiz güncellenmiştir. Ödemelerinizi yeni hesabımıza gönderebilirsiniz.

Güncel hesap bilgilerimiz fatura detayında yer almaktadır.

Saygılarımızla,

Parantez Internet Services

29th Jun 2023
Fiyatların Artışı Hakkında (Haziran 2023)

Siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatlarla hizmet vermeye çalıştık, ancak piyasadaki kurların artışı sebebiyle fiyatlarımızda artış yapmak zorundayız.1 Temmuz 2023 tarihinden itibaren, verdiğimiz tüm hizmetlerin satış fiyatları üzerinden minimum %80 oranında fiyat artışı yapılacaktır. Sunucu barındırma ücreti, ... Devamını Oku »

19th Jun 2023
Fiyatların Artışı Hakkında

Siz değerli müşterilerimize 2 yıldır fiyatlarımızda hiçbir artış yapmadan hizmet vermeye çalıştık, ancak piyasadaki kurların artışı sebebiyle fiyatlarımızda artış yapmak zorundayız.1 Ocak 2023 tarihinden itibaren, verdiğimiz tüm hizmetlerin satış fiyatları üzerinden minimum %30 oranında fiyat artışı ... Devamını Oku »

14th Dec 2022
Müşteri Paneli Mobil Uygulaması Yayında!

Değerli Müşterilerimiz, Tüm hesap yönetimi işlemlerini yapabileceğiniz mobil uygulamamız yayınlanmıştır.Aşağıdaki işlemleri mobil uygulamamız ile hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Ürün / Hizmet YönetimiFatura / Ödeme İşlemleriYeni SiparişDestek Talebi Oluşturmave bir çok işlemleri mobil cihazınızdan ... Devamını Oku »

13th Jul 2022
Helium Hotspot VPN Paketlerinde %30 İndirim!

Değerli Müşterilerimiz, Helium Hotspot VPN paket satış fiyatlarımız üzerinden %30 indirim yaptık. Sizde hemen sipariş vermek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.Herhangi bir indirim kuponu verilmeyecektir, paket satış fiyatları düşürülmüştür. İndirimli fiyatlar aşağıdaki gibidir. Mini Paket Helium Veri Kullanımı ... Devamını Oku »

3rd Jun 2022
Planlı Bakım Çalışması

Değerli Müşterilerimiz, 18 Aralık 2021 Cumartesi ve 19 Aralık 2021 Pazar 00:00 – 06:00 saatleri arasında Sevinç Bilişim Network omurgasında bakım çalışması yapılması planlanmıştır. Bakım çalışması dahilinde Sevinç Bilişim Network omurgasındaki Router’ların yazılım ve port güncellemeleri yapılacaktır. ... Devamını Oku »

13th Dec 2021